SEMINARAS  

2019 m. rugsėjo mėn. 7 - 8 d.

Darbas su trauma geštalto terapijos praktikoje

  • Seminaras apjungs naujausius neuromokslų tyrimus ir traumos teorijos požiūrius bei jų taikymą geštalto terapijoje.
  • Seminaro dalyviai susipažins su dabartiniu į santykį orientuotos geštalto terapijos požiūriu į psichologinę traumą bei praktiškai mokysis specifinių terapinių įgūdžių ir intervencijų, reikalingų  dirbant su klientais patyrusiais traumą.
  • Seminaras susidės iš teorinių paskaitų, praktinių demonstracijų ir patyriminių užsiėmimų, kurie suteiks dalyviams įrankius, padedančius efektyviai dirbti su traumuotais klientais psichoterapinėje praktikoje.

Seminaro vadovė: Christine Stevens, Ph.D yra Europos geštalto terapijos asociacijos (EAGT) tikroji narė, psichoterapijos mokytoja ir supervizorė bei žinomo “British Gestalt Journal” redaktorė. Dr. Christine Stevens dirba geštalto terapeute privačioje praktikoje ir nacionalinėje sveikatos priežiūros sistemoje (UK) bei dėsto Metanoia instituto ir Middlesex universiteto  psichoterapijos daktaro studijų programoje (Londonas, UK). Ji taip pat yra EAGT tyrimų komiteto narė bei kelių psichoterapijos knygų bendraautorė ir redaktorė, tame tarpe "Geštalto terapija klinikinėje praktikoje: Nuo psichopatologijos iki kontakto estetikos" (Milano: FrancoAngeli, 2013) ir „Tyrimų svarba: pokyčių tyrinėjimas psichoterapijos teorijoje ir praktikoje“ (Oxford: Routledge, 2016).

Seminaro kalba: anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

Akademinės pažymos:

  • Seminaro dalyviui bus išduodama akademinė pažyma, liudijanti apie dalyvavimą seminare bei valandų skaičių surinktą seminaro metu.
  • Seminaro valandų skaičius - 18 val.

Seminaro vieta: Kaunas, Laisvės al. 84-9.  

Seminaro data: 2019 m. rugsėjo mėn. 7 - 8 d. 

Seminaro tvarkaraštis:

  • Rugsėjo mėn. 7 d. (šeštadienis): 10 – 19 val.
  • Rugsėjo mėn. 8 d. (sekmadienis): 10 – 19 val.

Seminaro kaina: 220 Eur.

Registracija: Norinčius dalyvauti seminare, prašome registruotis telefonu 8-699-54647 arba elektroniniu paštu: rytis@gestalt.lt.  Pastaba: pirmą kartą dalyvaujančius Kauno geštalto studijų centro mokymo programose, prašome el. paštu atsiųsti užpildytą dalyvio registracijos formą:  http://www.gestalt.lt/dalyvio-registracija).