Dr. Rytis Artūras Stelingis

Gimė 1965 m., Kaune.

1992 m. baigė Kauno medicinos akademijos gydomosios medicinos specialybės kursą (specialybė - gydytojas).

1993 m. baigė bazinę individualios geštalto terapijos mokymo programą Klivlendo geštalto institute (JAV).

1995 m. baigė Klivlendo geštalto instituto trijų metų podiplominių studijų geštalto metodų (geštalto terapijos) mokymo programą su vienerių metų specializacija: darbas su grupėmis.

1998 m. baigė Klivlendo (JAV) geštalto instituto ir Frankfurto (Vokietija) geštalto instituto (IGOR) Organizacijų ir sistemų vystymo geštalto metodais tarptautinę programą.

2001 m.- 2002 m. jis tapo pirmuoju psichoterapeutu Lietuvoje, kuriam Europos geštalto terapijos asociacija suteikė Europos geštalto psichoterapeuto sertifikatą, o Europos psichoterapijos asociacija – Europos psichoterapeuto sertifikatą.

2009 m. Lietuvos geštalto asociacija suteikė Ryčiui A. Stelingiui pirmąjį Lietuvoje, Lietuvos geštalto psichoterapeuto sertifikatą, o Pasaulinė psichoterapijos taryba - Pasaulinį psichoterapeuto sertifikatą.

2012 m. Europos geštalto terapijos asociacija (EAGT) suteikė Ryčiui A. Stelingiui pirmąjį Lietuvoje, EAGT akredituoto supervizoriaus sertifikatą.

2013 m. Metanoia instituto ir Middlesex universiteto (Londonas, UK) profesinės doktorantūros programoje Rytis A. Stelingis apsigynė psichoterapijos daktaro disertaciją 'Įnašas į geštalto psichoterapijos atsiradimą ir vystymąsi Lietuvoje nuo 1993 iki 2013 metų" ir 2014 m. rugpjūčio mėn. 4 d. jam buvo suteiktas psichoterapijos daktaro laipsnis.

Dr. Rytis A. Stelingis yra Kauno geštalto studijų centro vadovas, Lietuvos geštalto asociacijos steigėjas ir prezidentas, Lietuvos psichoterapijos asociacijos steigėjas ir buvęs jos pirmininkas, Lietuvos psichoterapijos draugijos ir Europos geštalto terapijos asociacijos tikrasis narys bei geštalto psichoterapijos praktikos ir mokymo pradininkas Lietuvoje. 

Prioritetinės veiklos sritys: individuali, poros, šeimos ir grupinė psichoterapija, organizacijų ir kitų socialinių sistemų vystymas ir konsultavimas, geštalto terapijos/geštalto metodų mokymas psichologinio konsultavimo, psichoterapijos ir organizacijų vystymo srityse. 

Kontaktai: mob.tel. 8-699-54647, el. paštas: rytis@gestalt.lt, interneto svetainė: www.gestalt.lt

 

    f